Wystawa Plenerowa – Piękno odnalezione

Kiedy: 2016
Gdzie: Kraków
O wystawie:

Tegoroczna edycja wystawy prezentuje obiekty historyczne przywrócone do dawnej świetności w minionym 25-leciu przez samorządy lub przy ich wsparciu. Ekspozycja prezentuje pieczołowicie odrestaurowane budowle historyczne z niezwykłą przeszłością. Są to majestatyczne zamki, dostojne pałace, ratusze i urocze dwory. Nieprzemijająco piękne są wizytówką Polski w Europie. Jedną z nich staje się z roku na rok Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim.

Projekt i realizacja: Positive Image Foundation. Fundacja na Rzecz Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Kulturowego. Partnerzy: Zamek Królewski na Wawelu Państwowe Zbiory Sztuki, Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej.

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.