Nagrodzone projekty dyplomowe Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych

Wystawa „Nagrodzone projekty dyplomowe Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych”

  • Kraków Barbakan Planty Krakowskie
  • Prace konkursowe  100×75 cm 48 plansz

 

Wystawa Nagrodzone projekty dyplomowe Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Wydział Architektury i Sztuk Pięknych, Krakowska Akademia im. A. Frycza-Modrzewskiego

Wystawa prezentuje osiem projektów dyplomach wykonanych na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych na kierunku architektura w latach 2013-2018. Projekty te zostały wybrane spośród kilkudziesięciu nagrodzonych w różnych konkursach architektonicznych. Prezentowane prace zdobywały wysokie i różnorodne nagrody, prezentują odmienną tematykę projektową i wpisują się  w najnowsze i najciekawsze tendencje współczesnej architektury.

Kuratorem wystawy jest doc. dr inż. arch. Katarzyna Petri – Prodziekan Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych. Wystawa zorganizowana w ramach 49. Sympozjum Naukowego z cyklu „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”, które odbyło się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Rytrze.

Organizator wystawy: Agencja Artystyczna GAP, współpraca: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Wydział Architektury i Sztuk Pięknych, Krakowska Akademia im. A. Frycza-Modrzewskiego

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.