Projektujemy i drukujemy plansze do wystaw

Skontaktuj się i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić realizując Twoją wystawę.

 

Nasze projekty graficzne wystaw są obszarem w którym dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem popartym wieloletnią praktyką. Projektujemy w oparciu o najnowsze trendy przy zachowaniu najwyższej estetyki i czytelności.

Każdy projekt wystawy traktujemy odrębnie dopasowując go do indywidualnych potrzeb odbiorcy. W ten sposób projektujemy nie tylko efektowne, ale co również bardzo istotne skutecznie ciekawe i idealnie dopasowane do wybranej grupy docelowej.

Dla potrzeb prezentacji wystaw retuszujemy stare zniszczone zdjęcia oraz nakładamy na nie kolory. Możemy także wykonać nowe zdjęcia w plenerze czy też we własnym studiu fotograficznym. Dysponujemy także studiem do zdjęć makro czy do fotografii reklamowej.

Naszym nowym produktem są projekty wystaw pod prezentację w trój wymiarze. Przerabiamy stare unikatowe zdjęcia na trójwymiarowe, a następnie prezentujemy je w specjalnych systemach do prezentacji 3D.

Zobacz inne usługi

Działamy kompleksowo

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.