50 lat Galerii Pryzmat

Wystawa plenerowa:  „50 lat Galerii Pryzmat”

  • Kraków Nowa Huta Aleja Róż
  • 10 dwustronnych plansz 150x100cm z oświetleniem

50 lat Galerii Pryzmat 1968-2018

03 – 31.07.2019

Wystawa pt. „50 lat Galerii Pryzmat”, odbywająca się w Alei Róż w Nowej Hucie, to jedna z dziewięciu wystaw głównych „Krakowskich Spotkań Artystycznych 2019 – DIALOGI”.

Stanowi fotograficzną prezentację historii powstania i działalności artystycznej istniejącej od 1968 roku w Krakowie galerii sztuki współczesnej Związku Polskich Artystów

Plastyków Okręgu Krakowskiego, znajdującej się w Domu Plastyków przy ul. Łobzowskiej 3.

Galeria Pryzmat zawsze służyła prezentacji twórczości artystów krakowskich, polskich i zagranicznych, organizując wystawy indywidualne i zbiorowe, tematyczne, problemowe i jubileuszowe.

Odbywały się w niej spotkania autorskie, promocje książek, aukcje dzieł sztuki, warsztaty, zebrania środowiskowe, imprezy okolicznościowe.

Poprzez swą promocyjną działalność nawiązywała swoisty dialog z twórcami i odbiorcami, mający znaczenie integracyjne, poznawcze oraz edukacyjne.

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.