Instytut Odlewnictwa ” Piękno zaklęte w metalu”

Kiedy: 2016
Dla: Instytut Odlewnictwa
Gdzie: Kraków
O wystawie:

Kraków Instytut Odlewnictwa ” Piękno zaklęte w metalu”

  • druk UV pcv5mm
  • rozmiar 75x100cm
  • system aluminiowy anodowany

Na wystawie zaprezentowano wieloletni dorobek w dziedzinie badań metalograficznych dwojga pracowników Instytutu Odlewnictwa w Krakowie: mgr inż. Janiny Radzikowskiej i mgr inż. Łukasza Boronia. Wystawę tę stanowi fragment kolekcji kolorowych zdjęć mikrostruktury metali, jak: czystego żelaza oraz stopów odlewniczych, m.in. żeliwa, mosiądzu, brązu czy stopów aluminium, wykonanych na mikroskopie świetlnym przy użyciu różnych technik badawczych. Techniki te jak również metody ujawniania mikrostruktury na etapie przygotowania jej do obserwacji, dając możliwość uzyskiwania obrazów w kolorze sprawiły, że z czasem praca stała się dla autorów zdjęć pasją.

JANINA RADZIKOWSKA, ŁUKASZ BOROŃ, PIĘKNO ZAKLĘTE W METALU

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.