Wynajmujemy systemy wystawiennicze dostosowane do potrzeb klienta

Skontaktuj się i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić realizując Twoją wystawę.

 

Wynajem FOTOPLASTIKONU 3D plenerowo wewnętrznego

Nowość ! Wynajem konstrukcji w formie FOTOPLASTIKONU pod prezentację zdjęć 3D. Możliwość wynajmu systemu od jednego wizjera 3D. Całość odporna na warunki atmosferyczne. Wykonujemy sami zdjęcia 3D, przerabiamy zwykłe zdjęcia pod trójwymiar, lub też mamy możliwość wypożyczenia archiwalnych zdjęć 3D. Więcej szczegółów pod numerem +48 604 182-208 lub papuzi@papuzi.pl

Stojaki wystawiennicze zewnętrzne

Nasza firma wynajmuje konstrukcje aluminiowe anodowane do wystawiennictwa zewnętrznego odpornego na ciężkie warunki atmosferyczne. Do konstrukcji dołączone są stopy betonowe. Szerokości są dostosowane do plansz o szerokości 70, 100 i 150cm, ale jest możliwość wynajmu pod inne wymiary. Nasze stojaki charakteryzują się stabilnością, trwałością, elegancją oraz widoczną lekkością. Konstrukcje mogą być dostosowane do plansz jedno jak i dwustronnych.

Stojaki wystawiennicze wewnętrzne

Mamy w ofercie stojaki do wystawiennictwa wewnętrznego jak muzea, szkoły, instytucje, hale, itp. Stelaże są dostosowane do wystawiania na delikatnych podłożach jak parkiety czy też posadzki. Szerokości dostosowane do plansz 100 i 150cm, ale istnieje możliwość wynajmu dowolnego rozmiaru. Konstrukcje mogą być pod plansze jedno lub dwustronne.

Oświetlenie

Ze stelażami oferujemy wynajem oświetlenia energooszczędnego LED i BEZPIECZNEGO bo 12-24V. Jest to specjalnie przystosowany system do pełnego oświetlenia wystawianych plansz. Oświetlenie może być stosowane na zewnątrz. Może być do plansz jedno lub dwustronnych. Każde oświetlenie jest przystosowane do załączania się po zmroku.

Zobacz inne nasze usługi

Działamy kompleksowo

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Konstrukcję wystaw można wykorzystywać wielokrotnie dostosowując do aktualnych potrzeb. Nasze wystawy mogą być wzbogacone w oświetlenia LED.