Sprzedajemy proste w obsłudze modułowe systemy wystawiennicze

Skontaktuj się i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić realizując Twoją wystawę.

 

Sprzedaż systemów z projektem, planszami zadrukowanymi oraz rozłożeniu

Nasza firma sprzedaje całe systemy wystawiennicze indywidualnie wykonywane pod klienta. Systemy mogą być różnych rozmiarów, kształtu czy też różnego materiału od aluminium po stal czy też drewno.

Podstawowe systemy aluminiowe mają możliwość ułożenia dowolnego kształtu, od jednej planszy, czworoboków, ośmioboków, krzyży, labiryntów itp. Są wykonane ze specjalnych systemowych profili aluminiowych anodowanych, które są demontowalne i łatwe w magazynowaniu. Estetyka, wytrzymałość i jakość są priorytetami.

Ze stelażami oferujemy sprzedaż oświetlenia energooszczędnego LED i BEZPIECZNEGO 12-24V. Jest to specjalnie przystosowany system do pełnego oświetlenia wystawianych plansz. Oświetlenie przystowosane jest do warunków atmosferycznych. Może być do plansz jedno lub dwustronnych. W zestawie znajduje się czujnik zmierzch

Zobacz inne nasze usługi

Działamy kompleksowo

Nie musisz zawracać sobie głowy poszukiwaniem grafika. Zapewniamy kompleksowe podejście.

W jakości fotograficznej, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, naklejone na wytrzymałe podłoże aluminiowo-kompozytowe.

Systemy wystawiennicze są lekkie, można ustawiać je w dowolny sposób, regulując wielkość i wysokość, montując plansze jedno lub dwustronnie.